Słyszę i zapominam. Widzę i pamiętam. Robię i rozumiem!:: Słyszę i zapominam. Widzę i pamiętam. Robię i rozumiem!:: Słyszę i zapominam. Widzę i pamiętam. Robię i rozumiem!

Aktualności

02 lutego 2020 14:18 | Aktualności

31.01.2020 r. Dzień Babci i Dziadka z zabawą karnawałową

31 stycznia 2020 r. w dowód wdzięczności za każdą wspólnie spędzoną chwilę, uczniowie Szkoły Podstawowej w Dunowie przygotowali występ artystyczny dla swoich Babć i Dziadków. Uczniowie poprzez wiersze, piosenki i taniec, wyrażali zapewniali Ich o swojej pamięci i uczuciach.  Z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

            Po skończonych występach tradycyjnie już rozpoczęła się zabawa karnawałowa, którą poprowadziłą Pani Monika Piotrowska - za co ogromnie dziękujemy.

            Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

                      Na uroczystości gościliśmy: zastępcę Wójta Gminy Świeszyno  – Panią Izabelę Karlińską-Ćwięka,  Dyrektor ZOS – Panią Beatę Banaś-Dziobek, Dyrektor GOPS-Panią Marię Gontarek, Przewodniczącego Rady Gminy Świeszyno–Pana Bogdana Korygę,  Przewodniczącą Rady Rodziców – Panią Angelikę Gawrońską.

            Składamy ogromne podziękowania za umożliwienie nam przeprowadzenia tej imprezy na świetlicy sołeckiej Pani Ewie Szymkowicz - Sołtys Dunowa. Dziękujemy wszystkim pracownikom szkoły, rodzicom, Stowarzyszeniu "Rodzice dla Szkoły" z KOWRem  oraz uczniom za każdą okazaną pomoc, która przyczyniła się do organizacji tego wyjątkowego dnia.


Za przebieg uroczystości odpowiedzialne były: Pani Agata Zglinicka i Pani Małgorzata Śmiałkowska.

Przeczytano: 402 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Zabawa karnawałowa